شروعی دوباره

شروعی دوباره

سلام
آبان سال ۹۱ بود که اولین جرقه های درس خونا توی ذهنم شکل گرفت.اونموقع سال دوم دبیرستان بودم و احساس میکردم نیازه جایی باشه که جزوه و فایل های مورد نیازم رو بتونم ازش دانلود کنم . سایت درسی و کنکوری قوی هم تو اون سال ها خیلی کم و انگشت شمار بود.پس خودم دست به کار شدم و یه وبلاگ راه انداختم به نام درس خونا.اگر جزوه و فایل مفیدی پیدا میکردم اونجا هم میگذاشتم تا دوستام استفاده کنن و بیشتر جنبه یه وبلاگ کلاسی داشت برام.
گذشت و گذشت تا اینکه رسیدم به سال کنکور و دیگه نت رو کمپلت گذاشتم کنار.وقتی کنکورم رو دادم و برگشتم سراغ وبلاگم یهو برق از کلم پرید!دیگه درس خونا فقط مربوط به یه کلاس و مدرسه نبود و چندین هزار دانش آموز از سراسر کشور میومدن و از فایل ها استفاده میکردند.همونجا تصمیم گرفتم تا یه سایت توپ راه بندازم و خدمات آموزشی حرفه ای توش قرار بدم تا همه بتونند ازش استفاده کنند.
الآن اینجا شروع اون قولی هست که به خودم دادم.کلی مقاله تو ذهنمه که به مرور براتون مینویسمش ومحصولاتی هم که توی این چند سال بعد از کنکور گردآوری کردم ذره ذره میگذارم روی سایت.ممنون میشم اگر نظری ، انتقادی ، پیشنهادی و کلا هرچیزی که به ذهنتون میرسه انجام بدیم تا این سایت بهترین باشه رو از طریق کامنت باهامون در میون بگذارید.
به امید موفقیت هممون توی اهدافی که بهشون عشق میورزیم.
دوستدار شما ؛ دکتر خرسند

دسته بندی ها: عمومی

سال 94 کنکور دادم و رتبه 317 شدم!همون سال زیست کنکور رو هم ترکوندم و 80 زدم؛بعدش هم بهم گفتن بیا پزشکی شیراز بخون و الآن 3 ساله دانشجوشونم! علایقمم اول پزشکی بعدشم این سایتم :)

کانال تلگرام درس خونا

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۶۹

مقاله های مرتبط :